×

M3 Compia 6500S El Terminali 2.El

Windows CE 5,0 işletim sistemi
3 Ay Garantilidir.

El Terminali Nasıl Kullanılır ?
İşinizde kullanmayı düşündüğünüz el terminali nasıl kullanılır sorusunun cevabına ulaşmak için öncelikle temel olarak El Terminali’ ne işinizde niçin ve nerelerde ihtiyacı var gibi sorulara cevap buluyoruz. Sonra bu konuda uzmanlaşmış ve deneyimli kişilerden oluşan ile çalışmanız, bu çalışma süreci içinde kısa, orta ve uzun vade de çözümler üretmenizde etkendir.
Bu süreçler tamamlandıktan sonraVeri toplama esnasında dokunmatik ekran, klavye, barkod okuyucu, RFID, kamera, GPS de sıklıkla kullanılmaktadır. El terminali alırken ve yazılım seçerken kullanım alanımıza göre farklı makineler tercih edilebilir, bu tercihleri uzman bir kişinin yapması gereklidir. Uzman olmayan kişilerin yönlendirmesi ile alınan birçok sistem sonucunda el terminallerinde istenen verim alınmayabilir.
El Terminali Ne İşe Yarar ?
El Terminali ne işe yarar; Hız, doğru veri ve kontrol sağlaması en önemlisidir. Çeşitli programlar yardımı ile sahadan veriyi toplayan bu el bilgisayarları her ortamda hız, konfor ve verinin sağlıklı bir şekilde girilip iletilmesini sağlayan pratik araçlardır. Doğru model ve özelliklere sahip el terminaline, doğru maliyet ile ulaşmak ve şirketinize üst düzeyde fayda sağlama imkânınız olacaktır.
El Terminali Nerelerde Kullanılır ?
Çeşitli programlar yardımı ile sahadan veriyi toplayan bu el bilgisayarları sahada sıcak satış yöntemleri anında veya soğuk satışta marketi depo, restoran otomasyonları, doğalgaz, elektrik, su gibi sayaç okumada kullanılmaktadır.