×

Biz Kimiz?

Kasım 2018’den bu yana hizmetlerini sürdüren AFŞAR Barkod, sektöre 10 yılı aşkın süredir emek veren ve alanında tecrübe sahibi bir ekip tarafından kurulmuştur. Üretimden satışa kadar sektörün can damarlarına hakim olan uzman kadromuzla piyasanın nabzını tutuyor ve gelişen teknoloji ile çağın ihtiyaçlarına uyum sağlayarak kalite standartlarından ödün vermeden müşteri odaklı hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Topkapı’daki merkezimizde bireysel ve kurumsal talepler için sarf malzemeleri, donanım ürünleri, teknik servis gibi alanlarda hizmet veriyoruz. Güler yüzlü hizmet anlayışımızla müşterilerimiz ile her daim pozitif bir ilişki kuruyoruz ve kullanıcı memnuniyeti noktasında hassas bir politika uyguluyoruz.

AFŞAR Barkod olarak sarf malzemeleri alanında kuşe, vellum, PE, PP, silver mat, metalize, lazer ve karton etiketlerin yanı sıra japon akmaz yıkama talimatları ile baskılı, baskısız bütün etiket çeşitleri ve termal transfer ribonları kullanıcılarımız ile buluşturuyoruz. Donanım ürünleri alanında ise hızlı inkjet yazıcılar, barkod okuyucular, el terminalleri, barkod yazıcılarla hizmet veriyoruz. İş birliği yaptığımız firmalara, hizmet verdiğimiz alanlarda değer katacak ürünleri ve servisleri sunarak kalite standartlarını koruma ve geliştirme konusunda son derece özenli bir şekilde hareket ediyoruz.

Satış sırasında olduğu gibi satış sonrasında da profesyonel kadromuzla hizmet vererek tüm ürün ve servislerde müşteri memnuniyeti garantisi sunuyoruz. AFŞAR Barkod olarak Türkiye’de ev tekstili, hazır giyim, aydınlatma, otomotiv, kozmetik, kimya, aydınlatma, kırtasiye, temizlik, ayakkabı, plastik, medikal gibi onlarca sektörde iş birliği yaptığımız firmalara değer katan ürün ve hizmetler sunuyoruz. Hizmet verdiğimiz alanlarda firma ve sektör fark etmeksizin tüm müşterilerimizin ürün ve servislerine değer katıyoruz.

MİSYON

7/24 üretimini sürdüren ve üretimde 5 adet makine kullanan AFŞAR Barkod olarak yeni teknolojileri müşterilerimize en hızlı şekilde tanıtmayı ve bu teknolojilerin getirdiği faydaları müşterilerimiz ile buluşturmayı misyon ediniyoruz. Kullanıcılarımıza en hızlı hizmeti sunma ve kaliteyi artırarak hizmetlerimize devam etme misyonu ile hareket ediyoruz. Baskılı ve baskısız üretimde maksimum 3 günlük termin sunuyoruz.

Satış sırasında olduğu gibi satış sonrasında da müşterilerimize hızlı bir şekilde dönüş sağlıyor ve İstanbul’un her bölgesine servis sunuyoruz.

VİZYON

AFŞAR Barkod olarak sunduğumuz ürün ve hizmetlerle geniş bir ihracat hacmine sahip olma hedefine sahibiz. Gelişen teknolojiye hızla uyum sağlayarak ürün kalitesini dönemin şartlarına uygun hale getirmek için çalışıyoruz. Üretim parkurunu artırarak termin süresini bir güne kadar indirmeyi hedefliyoruz.

ŞİRKET İLKELERİ

-AFŞAR Barkod olarak geçmişte olduğu gibi hem bugün hem de gelecek için en kaliteli hizmeti sunma noktasında çalışmalarımızı sürdürüyoruz.
-Satış sırasında ve satış sonrasında kullanıcıların karşılaşabileceği her çözüme en hızlı sürede yanıt veriyoruz.
-Teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek sektörün bugününe ve geleceğine katkı sunacak ürün ve hizmetleri inceliyor ve bunlardan maksimum fayda sağlayarak kullanıcılarımıza daha kaliteli hizmet vermeyi amaçlıyoruz.
-Güler yüzlü hizmet anlayışı ile müşterilerimizle pozitif bir ilişki geliştirerek sıcak bir alışveriş ortamı sunuyoruz.
-Her müşterimize ilk müşterimiz gibi davranma mottosuyla hareket ederek müşterimize gösterdiğimiz özeni ömür boyu koruma garantisi veriyoruz.
-Müşterilerimize her daim en uygun fiyatı sunmaya çalışıyor ve müşterilerimiz için bütçe dostu hizmet ve ürünler sunuyoruz.